Warpstock Europe 2024

28.03.2024 - Doba čtení: 2 minut

Evropská konference týkající se systémů OS/2 a kompatibilních se naposledy konala v roce 2021 a to pouze v online podobě, v reálu se uživatelé a autoři těchto systémů a software pro ně mohli v Evropě setkat naposledy již před dlouhými pěti roky. Letos se ale akce opět konat bude a to duálně - fyzicky v hotelu Lücke v německém Rheine a online v živých streamech na YouTube kanálu.

Datum bylo stanoveno na pátek, sobotu a neděli 7-9. června, přičemž program je ve všechny tři dny od 9:30 ráno do 17:30 večer. Mezi zajímavé prezentace bude jistě patřit seznámení s novinkami, které se chystají pro příští verzi ArcaOS, přednáška o EFI/UEFI a jeho podpoře, nebo ukázka aktualizace souborového manažeru FM/2.

Cena vstupu na celé tři dny je 215€, což zahrnuje oběd a občerstvení včetně nápojů po dobu konání akce. Ubytování lze přímo v hotelu pořídit za 104€ za noc, ovšem pouze v případě registrace pokoje přes web organizátorů.

Zdroje:

Dost by mě zajímalo, kolik je reálných uživatelů OS/2 a kompatibilních. Protože drahé konference si může obvykle dovolit jen hodně používaný systém - systémy okrajové jsou obvykle rády za každého návštěvníka. Ale je pravda, že zase nejsou v luxusních hotelech.

ALT-F4.cz

Novinky ze světa mimo současný desktopový a mobilní mainstream.
Tak často, jak to jen je možné. Ozdrojované a se stručným komentářem.

Chcete podpořit tvorbu tohoto webu? Kupte mi třeba kafe!